O spoločnosti

Spoločnosť DATACON spol. s. r.o. sa so svojim 16 ročným pôsobením radí medzi najstaršie a zároveň najstabilnejšie účtovné spoločnosti na Slovensku.

Naším hlavným cieľom je dosiahnutie maximálnej spokojnosti klienta, ktorú sa snažíme docieliť tak kvalitou našej práce, poskytnutím komplexného balíka služieb šitým na mieru každému klientovi, ako aj maximálnou snahou šetriť jeho finančné prostriedky a odbremeniť ho od všetkých starostí spojených s vedením účtovníctva.

Zaoberáme sa taktiež korporátnym servisom, od založenia spoločnosti, cez jej registráciu u príslušných úradov, až po prebratie kompletnej účtovnej a mzdovej agendy. Už existujúcim spoločnostiam vieme zabezpečiť poradenstvo pri zmenách v ORSR  a tento proces samozrejme aj sprocesujeme.

Každý náš klient – bez ohľadu na jeho veľkosť je u nás na prvom mieste, každému nášmu klientovi poskytujeme plnohodnotné služby založené na maximálnej profesionalite, dôvere a diskrétnosti.


Prečo my
Máme dlhoročné skúsenosti

Vedením účtovnej a mzdovej agendy sa zaoberáme od roku 1998

Zaoberáme sa aj korporátnym servisom

Vďaka nášmu korporátnemu servisu, Vám vieme poradiť pri zakladaní spoločnosti, zmenách v Obchodnom či Živnostenskom registri

Kvalitné softvérové vybavenie

Používame kvalitné softvérové vybavenie, ktoré je vždy aktualizované v súlade s platnou legislatívou

Individuálny prístup

Ku klientovi pristupujeme individuálne, preto uprednostňujeme osobné stretnutie na ktorom dokážeme identifikovať klientove potreby

Vaše výhody
Zníženie prevádzkových nákladov spoločnosti
Presunutie zodpovednosti za vedenie účtovníctva na externú spoločnosť
Odbremenenie od náročnej administratívy
Profesionálne spracovanie účtovnej agendy podľa platnej legislatívy

Kontaktujete nás

V prípade otázok alebo požiadaviek, nás neváhajte kontaktovať. Kontaktný formulár a všetky potrebné údaje, nájdete tu