CENNÍK NAŠICH SLUŽIEB

Naše ceny sú dostupné pre viac ako 500 aktuálnych klientov

Vzhľadom na to, že naším cieľom je osloviť širokú škálu malých a stredných podnikateľov, sú naše ceny prístupné, zodpovedajúce objektívnym podmienkam a nárokom jednotlivých klientov. Na základe individuálneho posúdenia potrieb, rozsahu a možností spolupráce vypracujeme cenovú ponuku, ktorá závisí najmä od typu služby, veľkosti účtovnej agendy, počtu zamestnancov a iných parametrov.

POZRITE SI PRÍKLADY CENNÍKOV ŠITÝCH NA MIERU

"ONE MAN SHOW"

vystavuje faktúry prevažne jednej firme. Miro vystaví ročne približne 12 až 20 faktúr a potrebuje účtovníka, ktorý mu pomôže s vyplnením daňového priznania a výpočtom odvodov.

Mirovi stačí raz ročne urobiť daňové priznanie za 150 eur bez dph.

"PODNIKAVÉ DIEVČATÁ"

Silvia a Klárka majú kaderníctvo. Postupne sa im kaderníctvo rozrástlo a prijali ešte dvoch zamestnancov.

Mesačne platia 180 eur za účtovníctvo vrátane výpočtu miezd.

"SŤAHOVÁCI""

Spolužiaci z vysokej školy sa rozhodli založiť si sťahovaciu firmu. Na firmu potrebovali kúpiť 5 áut a majú 10 zamestnancov. K tomu ešte aj nejakých brigádnikov. Platili 550 Eur mesačne.

My im vieme ušetriť cca 20% a mesačne platia 440 za účtovníctvo a výpočet miezd.

"VÄČŠIA FIRMA"

Firma so 150 zamestnancami, ktorá mala dve mzdárky a náklady boli 2 700 Eur. My sme im ušetrili až 50% za komplexné vedenie miezd.

Vyššie uvedené ceny za naše služby sú len príklady pre lepšie porozumenie, pre výpočet ceny pre vás, prosím vyplňte nasledovný formulár.

hp_menu_logo_nasuctovnik_02

MÁTE ZÁUJEM O ÚČTOVNÍCTVO, MZDY A DANE S PRIDANOU HODNOTOU?

KONTAKTUJTE NÁS